Skleněné obklady kuchyní

Sklenářství Pudil

Skleněný obklad za kuchyňskou linkou je moderní alternativa ke klasickým keramickým obkladům. V posledních letech získal velkou oblibu pro moderní a luxusní vzhled, který neklade meze fantazii. Skleněné obklady z kaleného skla jsou velmi odolné a nenáročné na údržbu, nemusíte se bát, že se poškrábou.

Můžete vybírat z mnoha originálních způsobů provedení, díky nimž bude vaše kuchyně naprosto jedinečná. Vybírejte z více než 30 odstínů skla.

Kromě skleněných obkladů kuchyňské linky vyrábíme například i pracovní desky, skleněná dvířka, obklady stěn koupelen, skleněné desky za sporák a celoskleněné bezrámové systémy.

Grafický tisk na sklo (grafosklo)

Tisk na sklo je moderní metoda, kterou můžete využít na 100+1 způsobů. Zapojte svou fantazii a nechte si vyrobit obkladové sklo do kuchyně (tzv. grafosklo) s přírodním motivem nebo s vaší vlastní fotkou. Na sklo lze přenést opravdu jakoukoliv fotografii v dostatečné kvalitě. Provedení může být barevné i černobílé.

Stejně tak lze grafosklo použít do koupelny, jako designové zástěny, přepážky v místnostech nebo jako dárek na skla menších rozměrů. Možnosti tisku na grafosklo jsou takřka neomezené, stačí nám zaslat fotku v tiskové kvalitě (měla by mít ideálně rozlišení 300 DPI) a my se postaráme o výrobu i instalaci.

Prohlédněte si naše realizace

Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby a chcete se zeptat na cenu nebo rovnou objednat? Zavolejte nám nebo napište, těšíme se na vaše reakce.

Sklenářství Pudil
PROVOZOVNA:

U Kamýku 871
142 00 Praha 4

E-mail

pudil@email.cz

i

Identifikační údaje

IČ 288 743 74
DIČ CZ 288 743 74

Napište nám

6 + 13 =