Zasklívání oken a výloh

Sklenářství Pudil

Střepy sice přinášejí štěstí, ale pokud se “zadařilo” a máte rozbité okno, je potřeba ho co nejdříve zasklít jak kvůli izolaci, tak kvůli zlodějům. Obraťte se na nás a my váš problém rychle vyřešíme. Provádíme zasklívání oken a výloh, opravy světlíků, výtahových šachet, apod.

Můžete se na nás obrátit ohledně následujících prací:

  • zasklívání oken a výloh až do rozměru 6 x 3,21 m
  • opravy světlíků
  • zasklívání výtahových šachet
  • lepení zrcadel
  • opravy celoskleněných fasád
  • zasklívání vitráží

Jaká skla používáme?

Zasklíváme sklem 3 – 19 mm čirým, kouřovým nebo tlačeným, izolačním dvojsklem, CONNEXEM (bezpečnostní folie uvnitř skel), copilitem, sklem drátěným, protipožárním, kaleným, ohýbaným (dle přání zákazníka), bezpečnostním nebo neprůstřelným (včetně atestů). Zasklíváme také pískovaným nebo leptaným sklem a poradíme si také se zasklíváním vitráží do olova a mosazi.

Manipulační stroj s přísavkami/ OSKAR/

Nevíte si rady, jak bezpečně zasklít těžká skla do výloh? Máme skvělé řešení: zasklívacího robota Oskara! Náš robotí “kolega” OSKAR 350 Offroad dokáže bez problému manipulovat se skly o váze až 350 kg. Jeho výsuvné rameno je vybaveno mikroposunem pro jemné dosednutí skla do rámu a čtyřmi přísavkami, díky kterým může sklem posouvat a otáčet. Oskar dostane sklo až do výšky 2,76 m.Více informací o robotovi Oskar (otevře PDF)

Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby a chcete se zeptat na cenu nebo rovnou objednat? Zavolejte nám nebo napište, těšíme se na vaše reakce.

Sklenářství Pudil
PROVOZOVNA:

U Kamýku 871
142 00 Praha 4

E-mail

pudil@email.cz

i

Identifikační údaje

IČ 288 743 74
DIČ CZ 288 743 74

Napište nám

1 + 9 =