Skleněné stěny a posuvné dveře

Sklenářství Pudil

Do naší nabídky služeb patří také výroba skleněných stěn, dveří a posuvných a shrnovacích systémů spolu s dodáním a namontováním.

Skleněné stěny

Stěny ze skla přináší do interiérů světlo, vzdušnost, optické zvětšení prostoru a moderní design. Využijte krásu skleněných prvků a oddělte unikátně obytné či kancelářské prostory. Navrhneme, vyrobíme a nainstalujeme skleněné stěny na míru přímo do vašich prostor.

Vyrábíme je z různých druhů skel dle vašeho výběru. Lze použít pískovaná skla, můžeme ve skle vybrousit či vyleptat ornamenty či loga dle vašich návrhů. Klasicky skleněné stěny vyrábíme z čirého, částečně průhledného (pískovaného) nebo matného skla. Výborně se hodí do kanceláří, obchodů, recepcí, zasedacích místností i domů.

Posuvné dveře

Oceníte je ve všech prostorách, kde potřebujete šetřit místo, klasické dveře by se pletly do cesty nebo byly nebezpečné. Pokud jsou posuvné dveře navíc prosklené, prostupuje jimi světlo a dosáhnete tak příjemné světlosti v místnosti. Skleněné posuvné dveře se vyrábí z odolného skla, takže se nemusíte bát, že by se hned rozbily nebo praskly. Pokud chcete dosáhnout prostupnosti světla, ale zabránit nechtěným pohledům, je možné použít matné či pískované sklo.

Prohlédněte si naše realizace

Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby a chcete se zeptat na cenu nebo rovnou objednat? Zavolejte nám nebo napište, těšíme se na vaše reakce.

Sklenářství Pudil
PROVOZOVNA:

U Kamýku 871
142 00 Praha 4

E-mail

pudil@email.cz

i

Identifikační údaje

IČ 288 743 74
DIČ CZ 288 743 74

Napište nám

13 + 4 =