Výroba izolačních dvojskel a trojskel

Sklenářství Pudil

 Komfort bydlení &

energetická účinnost

Náklady na energie rostou a s nimi také důležitost energeticky účinného řešení budov. Chytře zvolené zasklení výloh a oken vám výrazně ušetří peníze, které pak můžete použít na příjemnější věci. Jaká izolační dvojskla a trojskla si tedy u nás můžete vybrat?

Izolační dvojskla a trojskla

Základní izolační dvojsklo a trojsklo je tvořeno ze skleněných tabulí plaveného skla Planibel, spojených prostřednictvím dutého a tuhého kovového rámečku. Prostor mezi tabulemi skla je vyplněn suchým vzduchem. Takovéto sklo má dobré izolační vlastnosti, které se dají navíc ovlivnit výměnou jednoho ze skel za jiné, speciální. Tím se dá dosáhnout například lepší tepelné izolace, protisluneční ochrany, akustické izolace či dekorativnosti.

 Vyberte si to své

Typy skel

Tepelně izolační

Zde si můžete vybrat různé stupně tepelné izolace U=0,4 až U=2,8 v závislosti na typu skla (dvojsklo či trojsklo) a typu pokovení.

Protihluková skla

Tepelně izolační skla vylepšená o ochranu před hlukem zvenku.

Protisluneční skla

Tepelně izolační skla vylepšená o ochranu před nadměrných ohřevem skla dopadajícími paprsky slunce za použití protislunečních skel.

Bezpečnostní skla

Tepelně izolační skla vylepšená o ochranu před vypadnutím či vniknutím.

Protipožární skla

Tepelně izolační skla vylepšená o ochranu před požárem.

Samočisticí sklo

Tepelně izolační skla vylepšená o ochranu před zašpiněním díky technologii SGG BIOCLEAN.

Kombinace vlastností

Veškeré vlastnosti lze dále kombinovat a můžete tak získat například tepelně izolační, prithlukové a protipožární zasklení.

Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby a chcete se zeptat na cenu nebo rovnou objednat? Zavolejte nám nebo napište, těšíme se na vaše reakce.

Sklenářství Pudil
PROVOZOVNA:

U Kamýku 871
142 00 Praha 4

E-mail

pudil@email.cz

i

Identifikační údaje

IČ 288 743 74
DIČ CZ 288 743 74

Napište nám

11 + 5 =